Parking płatny w Krakowie – Interparking Wawel

parking wawel

Całodobowy, wygodny i bezpieczny parking płatny w centrum Krakowa to propozycja dla mieszkańców i turystów, którym zawsze zależy na tym, aby móc zostawić prywatny pojazd w bezpiecznym miejscu. Parking oferuje aż 600 miejsc postojowych, w tym 14 stacji do ładowania samochodów elektrycznych, oraz miejsca dla motocykli i stanowiska dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Na miejscu można dokonać płatności kartą lub gotówką w kasach automatycznych. Dobrą opcją jest także możliwość rezerwacji miejsca parkingowego online i opłata przez stronę internetową. Obiekt otwarty jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Warto wspomnieć o atrakcyjnych cenach. Już za całą dobę zapłacisz tylko 85 złotych przy rezerwacji online. Mieszkańcy Krakowa oraz stali bywalcy centrum mogą skorzystać z abonamentu miesięcznego, licząc na ciekawe rabaty.

Parking płatny w centrum Krakowa – lokalizacja

Wiele osób interesuje parking płatny Kraków ze względu na wygodę rezerwacji połączoną z atrakcyjnymi cenami. Parking znajduje się też w doskonałej lokalizacji pod Wawelem w samym sercu Krakowa. Jest to więc idealna opcja na pozostawienie prywatnego pojazdu zarówno dla pracujących w centrum, jak i turystów, którzy chcą pieszo zwiedzić największe atrakcje miasta.

Parking jest dozorowany, co oznacza, że możesz zadbać o bezpieczeństwo swojego samochodu. W tym miejscu zmniejsza się ryzyko, że samochód ulegnie uszkodzeniom związanym z warunkami atmosferycznymi lub działalnością wandali.

Parkowanie i zwiedzanie w Krakowie

Wybierasz się do Krakowa samochodem? Nie trać czasu na szukanie wolnego miejsca parkingowego. Korzystając z oferty Interparking możesz zostawić samochód w bezpiecznym miejscu a cena za parkowanie z pewnością nie będzie ciosem dla Twojego budżetu. Ciesz się swobodnym zwiedzaniem bez obaw o swoje cztery kółka. Sam wybierasz, jak długo chcesz pozostawić samochód na parkingu i dostosowujesz opłatę do wybranego czasu parkowania.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these