Interparking Balice – atrakcyjne ceny za postój samochodu

parking lotnisko balice

Jeżeli często korzystasz z połączeń lotniczych z lotniska Kraków Balice, z pewnością zainteresuje Cię oferta płatnego parkingu w pobliżu. Interparking Balice to miejsce, z którego chętnie korzystają turyści, którym zależy na pozostawieniu własnego pojazdu w pobliżu lotniska na czas wylotu. Oferta jest atrakcyjna zarówno dla podróżujących służbowo, jak i rekreacyjnie. Każda osoba może zarezerwować stanowisko parkingowe online, poprzez formularz rejestracyjny, lub skorzystać z wolnych miejsc, płacąc za usługę w samoobsługowych kasach.

Parking lotnisko Balice – dlaczego warto?

Parking przy lotnisku Kraków Balice stanowi odpowiedź na potrzeby podróżujących, którzy zmagali się z trudnościami w znalezieniu wolnego miejsca dla prywatnego samochodu. Rezerwując miejsce na parkingu płatnym, otrzymujesz pewność wolnego stanowiska dla Twojego samochodu. Co więcej, z parkingu można skorzystać z bezpłatnego transferu na lotnisko wraz z bagażem. Parking wyróżnia się doskonałą lokalizacją zaledwie 400 metrów od terminala. Obiekt otwarty jest 24 godziny na dobę, dlatego możesz skorzystać z usługi niezależnie od tego, kiedy masz termin wylotu.

Parking Balice – cennik

Ile kosztuje Parking Balice? Cennik za stanowisko postojowe nie jest wygórowany, co sprawia, że z oferty chętnie korzystają podróżujący z różnych części kraju i świata. Decydując się na pozostawienie samochodu na parkingu na 7 dni, zapłacisz tylko 120 zł, a za 3 dni 70 złotych. Taka kwota za dozorowany parking z pewnością nie obciąży budżetu podróżujących, którym zależy na bezpieczeństwie prywatnego samochodu.

Parking zapewnia ciekawe rabaty dla właścicieli karty pcard+, która pozwala na uzyskanie zniżek nawet do 30% oraz parkowanie bez kolejek i bez biletu. Karta pcard to świetna opcja dla osób, które często korzystają z parkingu Kraków Balice oraz innych parkingów Interparking. Dodatkowe usługi na miejscu to między innymi stacja do ładowania pojazdów elektrycznych, myjka czy fotelik dla dziecka.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these