Poker Texas Hold’em w Krakowie

poker texas holdem kraków

Poker Texas Hold’em w Krakowie

Jeżeli jesteście pasjonatami gry w pokera mamy dla Was wspaniałą informację. Właśnie wystartował zupełnie nowy serwis poświęcony w całości tematyce gry w najpopularniejszą obecnie na całym świecie odmianę gry w pokera – Texas Hold’em. Turnieje-pokerowe.pl – to strona, na którą zajrzeć musi każdy kto lubi grać w pokera i komu brak jest turnieje organizowanych na żywo w naszym kraju.

Każdy pasjonat pokerowej odmiany Texas Hold’em doskonale wie, że w naszym kraju praktycznie nie organizuje się turniejów na żywo. Teraz jednak może się to całkowicie zmienić, bowiem serwis turnieje-pokerowe.pl właśnie poinformował o starcie pierwszego turnieju pokerowego, który odbędzie się w Krakowie. Jeszcze wprawdzie nie wiadomo dokładnie gdzie i kiedy odbędzie się turniej pokerowy, gdyż wszystko zależy od Waszego zainteresowania. Organizatorzy czekają aż zbierze się 100 chętnych osób. Także pamiętajcie – ilość miejsc ograniczona – najlepiej zapisać się już teraz. Jeżeli chodzi o stawki wpisowego to w serwisie umieszczona specjalną ankietę i to na podstawie Waszych głosów zostanie podjęta decyzje ile wyniesie wpisowe do turniejów pokerowych organizowanych przez serwis turniej-pokerowe.pl.

Co jeszcze ciekawego znajdziecie w serwisie turnieje-pokerowe.pl? Po pierwsze, rozbudowane forum pokerowe, gdzie będziecie mogli wymienić się przeżyciami, doświadczeniami i wszelkimi informacjami na temat Waszej ulubionej gry. Po drugie, mnóstwo strategii gry w pokera, a dla początkujących zasady gry. Zachęcamy również gorąco do śledzenie naszego Fan Page’a na Facebook’u – www.facebook.com/emocje.gwarantowane. Znajdziecie tam mnóstwo newsów ze świata pokera , a także pozostaniecie na bieżąco z informacjami na temat organizowanych przez serwis turniejów pokerowych.

Jeżeli poker to Twoje hobby nie możesz przejść obojętnie wobec tego co właśnie przeczytałeś!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top