Oferta NCA Parking – Bezpieczny postój podczas ferii zimowych!

parking nca

Zapraszamy do skorzystania z usług NCA Parking, idealnego miejsca na bezpieczny postój dla Twojego samochodu w czasie ferii zimowych w pobliżu lotniska Kraków Balice. Parking płatny przy lotnisku zapewnia bezpieczne miejsce dla twojego pojazdu na dozorowanej przestrzeni i w atrakcyjnej cenie.

Parking Kraków – tani i bezpieczny postój

Warto skorzystać z płatnego parkingu przy lotnisku zarówno jeżeli wybierasz się na ferie z lotniska Balice, jak i gdy planujesz zwiedzanie Krakowa. Oferta miejsca parkingowego dostępna jest już od 35 zł za cały dzień i od 90 złotych za tydzień. Obsługa parkingu oferuje także darmowy transfer klientów wraz z bagażami na płytę lotniska i w drugą stronę wygodnym samochodem.

Parking jest otwarty 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i objęty pełnym dozorem. Korzystając z oferty, nawet jeśli wylatujesz z kraju na kilka dni, możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie na Ciebie czekać w bezpiecznym miejscu. Obiekt znajduje się zaledwie 500 metrów od terminala lotniska, a dogodny zjazd tuż przed rondem prowadzącym na lotnisko sprawia, że z parkingu chętnie korzystają także turyści, którzy w ferie zimowe chcą zwiedzić najciekawsze atrakcje Krakowa.

Skorzystaj z rezerwacji online!

Parking Kraków w pobliżu lotniska Balice oferuje wszystkim osobom zainteresowanym możliwość rezerwacji miejsca online. Jeżeli więc planujesz wylot na ferie z lotniska lub wycieczkę do Krakowa, pomyśl o wcześniejszym zamówieniu wolnego stanowiska postojowego. Działając z wyprzedzeniem, zyskujesz komfort i pewność, że miejsce dla Twojego pojazdu będzie gotowe na tak długo, jak tego potrzebujesz.

Lotnisko w Krakowie to zatłoczony port lotniczy, skupiający turystów z różnych krajów świata. Znalezienie miejsca parkingowego w pobliżu w normalnych warunkach jest praktycznie nieosiągalne, dlatego warto postawić na opcję płatną. Korzystając z parkingu NCA Kraków Balice zyskujesz komfort i pewność bezpieczeństwa dla swojego samochodu.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these