Jak uatrakcyjnić wesele?

fotobudka

Jak uatrakcyjnić wesele?

Planując własne wesele często bierzemy pod uwagę standardowe sprawy: wystrojenie kościoła, ilość gości, sala, zespół, ogólne koszta. Należy jednak pamiętać, aby iść z duchem czasy i uatrakcyjnić nasze wesele czymś nietypowym, zabawnym, a jednocześnie użytecznym. Poniżej opisałem kilka propozycji.

Specjalny wodzirej-animator dla dzieci. Pociechy podczas wszelkich uroczystości rodzinnych wymagają bardzo dużo uwagi – ich zabawy niejednokrotnie mogą skończyć się spowodowaniem szkód, lub zranieniem. Jeśli na naszym weselu przewidujemy wiele dzieci, należy przemyśleć sprawę animatora, który w wyznaczonym do tego miejscu poprowadzi show dla dzieci, umili im czas, zaproponuje zabawy, czy też nawet ułoży spać w uprzednio przygotowanym pomieszczeniu. Animatorzy dla dzieci nie są bardzo drodzy, a najczęściej w tej roli możemy spotkać kobiety. Musimy też pamiętać – jak uprzednio wspomniałem – o wydzieleniu pewnej części sali weselnej, lub najlepiej o oddzielnym pomieszczeniu.

Nowatorskim pomysłem, coraz częściej spotykanym na weselach urządzonych w nowoczesnym stylu jest fotobudka. Jest to urządzenie przypominające ok 2m wysokości prostopadłościan, z zainstalowanym na wysokości oczu monitorem, oraz widocznym obiektywem aparatu. W takiej fotobudce, za pomocą jednego przycisku możemy zrobić sobię zdjęcie z każdym gościem i – w zależności od tego, jaką opcję fotobudki zamówimy – zapisać zdjęcia na kartę SD, lub w chwilę otrzymać gotowe, automatycznie wydrukowane zdjęcie. Jest to świetne rozwiązanie, lecz należy pamiętać, aby dobrze je kontrolować – często goście, upojeni już alkoholem, zapominają o zabawie i spędzają czas na robieniu sobie zdjęć w każdej, nawet najdziwniejszej pozie. Więcej o fotobudkach dowiecie się ze strony: uwagaleciptaszek.pl.

Z proponowanych pomysłów, szczególnie polecam zainteresować się drugą opcją. Automaty do zdjęć robią furorę, a w opinii wielu osób, to właśnie zdjęcia stanowią najlepszą pamiątkę. Wspólne przypominanie sobie tych fotografii na pewno rozweseli każde spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top