Rezerwacja sali ślubnej – Dom Weselny Legionowo

Ślub to magiczna chwila dla pary młodej i całej rodziny. Aby na długo pozostała w pamięci, trzeba zaplanować każdy szczegół składający się na ten magiczny moment w życiu. Organizacja ślubu jest długa i trudna. Trzeba mieć na uwadze wiele rzeczy, dostosować się do upodobań nie tylko swoich, ale i rodziny, zmieścić w budżecie. Tak wiele czynników wpływających na rezultat końcowy może łatwo wymknąć się spod kontroli.

Jedną z ważniejszych decyzji podejmowanych w trakcie organizacji wesela jest rezerwacja sali. Dobrze zrobić sobie listę dostępnych w najbliższej okolicy restauracji, które w swojej ofercie mają organizację takich imprez jak wesela. Wpisując w wyszukiwarce przykładowo frazę „dom weselny Legionowo” możemy zobaczyć listę wielu sal w okolicy Legionowa. Po przejrzeniu stron internetowych dobrze utworzyć listę tych restauracji, które przykuły naszą uwagę, są w najbardziej odpowiednim dla nas miejscu i ich wynajęcie mieści się w naszym budżecie. Następnie trzeba nawiązać kontakt, aby dowiedzieć się, które z domów weselnych z naszej listy są dostępne w pasującym dla nas terminie. Jest to ciężka i mozolna praca, ale wybór odpowiedniej sali jest bardzo ważny i dobrze poświęcić temu parę tygodni.

Po wyborze dwóch lub trzech propozycji można zapoznać się szerzej z ofertą wybranych lokali. Trzeba dowiedzieć się, jakie dania serwuje dom weselny, czy alkohol jest we własnym zakresie, jak zorganizować dojazd i nocleg dla gości. Gdy zbierzemy wszystkie informacje, należy je przeanalizować. Dobrze wypisać sobie wszystkie uwagi, jakie nam się nasunęły podczas przeglądania ofert i zrobić zestawienie plusów i minusów lokali. Dzięki temu wybór tego jedynego miejsca, gdzie odbędzie się wesele, będzie prosty i szybki. Jeśli para młoda wybierze dobry lokal, w którym każdy będzie czuć się swobodnie, a miejsce będzie mieć niepowtarzalny urok i wystrój, wesele na pewno będzie udane i zapamiętane przez gości na całe życie..

5 Responses to Rezerwacja sali ślubnej – Dom Weselny Legionowo

 1. Tomek napisał(a):

  Niestety ale mało kto kieruje się rozsądkiem wybierając dom weselny. Na ogół decyduje pierwsze wrażenie. Wybieramy to co nam się podoba a nie to co co jest funkcjonalne czy dobre dla nas, tak jest w każdej dziedzinie życia…

  Ale jedyną tutaj przeszkodą będą finanse ponieważ różnice w cenach są dziś olbrzymie w Warszawie można zorganizować wesele od stu złotych do czterystu, pięciuset złotych. Więc rozrzut duży ale i jest w czym wybierać.

 2. Nik napisał(a):

  Tyle że na ogół jak już chcesz coś konkretnego wybrać to okazuje się że wcale nie ma aż takiego wyboru. Rynek Warszawski i okoliczny jest na pierwszy rzut oka bardzo zróżnicowany ale tak naprawdę miejsc typowo weselnych nie ma aż tak wiele a jeżeli już są to są to miejsca bardzo drogie i mało kogo na nich stać. Pozostają więc tego rodzaju sale i domy weselne które nadają się na wesele ale na pewno nie są to typowe pałace tyle i że pieniądze odpowiednio mniejsze.

 3. Ralfar napisał(a):

  Mitem jest to że wesele powinno być drogie. Ktoś kto ma kontakt z gastronomią wie że koszt wesela to 100 złotych. Nie są to głodowe porcje tylko już naprawdę solidne wesele z kilkoma gorącymi. Więc wesele w domu weselnym nie powinno kosztować więcej niż 180 złotych a w naprawdę eleganckim miejscu jak hotel kilka gwiazdek około 220-230 dalej to już tylko żyłowanie ceny, bez sensu.

  • Nik napisał(a):

   Tyle że to nie ty ustalasz komuś ile ma zarobić a on sam sobie.
   Jeżeli jest rynek i ludzie mają chęć płacić to chyba właściciele mają prawo zarobić?
   Po to są firmy żeby zarabiać.
   Więc rynek sam decyduje ile dany towar jest wart.
   Jeżeli chodzi o dom weselny Legionowo to akurat miejsce gdzie jest multum sal więc i ceny zróżnicowane.

 4. Tomek napisał(a):

  Ostatnio miałem przyjemność gościć w bardzo ładnej i drogiej sali czy jak kto woli domu weselnym w okolicy Legionowa ale reklamującego się jako dom weselny Legionowo. Powiem szczerze że gdy poznałem cenę i popatrzyłem na to jak ludzie się bawili to nie było warto. Ludzi było mało byli przytłumieni tym całym splendorem i bawili się słabo. Większość była skrępowana. Choć pałac zacny to jednak wesele słabe. Oczywiście każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie czego szuka ale jeżeli dobrej zabawy weselnej to w pałacach raczej jej nie znajdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *