Nowe mieszkania w Krakowie

nowe mieszkania kraków

Kraków stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce, jeśli chodzi o życie codzienne. Drugie co do wielkości miasto w Polsce, świetnie rozwinięte zarówno gospodarczo, jak i kulturalnie ma wiele do zaoferowania. Szereg możliwości zatrudnienia oraz sposobów spędzania wolnego czasu pozwala prowadzić życie ciekawe i pełne aktywności, natomiast szerokie tereny podmiejskie gwarantują spokojne i komfortowe miejsce zamieszkania. Nic dziwnego, że główną grupą zainteresowaną zakupem nowych mieszkań w Krakowie są młode rodziny. Z tego też względu największą popularnością cieszą się mieszkania niewielkie, zlokalizowane na przedmieściach miasta i wyposażone w wiele udogodnień.

Współczesne budownictwo mieszkalne reprezentują przede wszystkim zamknięte osiedla łączące standardy architektoniczne na europejskim poziomie z funkcjonalnością sprzyjającą wygodzie mieszkańcom. Najczęściej pojawiającymi się udogodnieniami są stały nadzór video całego osiedla, bliskość terenów rekreacyjnych, zaopatrzenie w infrastrukturę dla dzieci, a także sprzyjający spacerom układ architektoniczny całości (oświetlone alejki i miejsca sprzyjające spotkaniom ze znajomymi na świeżym powietrzu). Ruch kołowy często kierowany jest całkowicie w przestrzeń podziemną, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców. Nowe osiedla w miarę upływu czasu wzbogacają się o punkty handlowo – usługowe zapewniające szybki dostęp do podstawowych towarów i usług. Nie brakuje także lokalnych restauracji, przedszkoli, a nawet centrów SPA. Ogromną zaletę umiejscowienia na peryferiach stanowi niedaleka odległość od ośrodków rekreacyjnych i terenów wypoczynkowych. Lokalizacja ta sprzyja weekendowym spotkaniom towarzyskim oraz przyczynia się do aktywnego spędzania wolnego czasu, co niewątpliwe służy zdrowiu.

Szczególnie innowacyjną cechą nowych mieszkań w Krakowie, jak chociażby tych tutaj, jest wyposażenie osiedli w rozwiązania wykorzystujące zasoby naturalne takie jak nawadnianie terenów zielonych przy użyciu wody deszczowej. Zainteresowanie komfortem życia często idzie tu w parze z dbałością o środowisko przyrodnicze, co wiąże się także z korzyściami finansowymi.

Nowe mieszkania Kraków oferuje w masowej liczbie – to drugi co do wielkości rynek mieszkaniowy w Polsce. Jak można się domyślić – ofert sprzedaży nieruchomości nie brakuje. Ich różnorodność jest imponująca. Zarówno pod względem lokalizacji, metrażu, jak i standardu wykończenia. Kto szuka, ten znajdzie..

3 Responses to Nowe mieszkania w Krakowie

  1. Karol napisał(a):

    Wybrałem dewelopera Salwator i muszę przyznać, że zakup mieszkania odbył się bez najmniejszych problemów, a moja opinia tutaj nie jest pierwszą dodaną przeze mnie w sieci opinią na temat SM Salwator. Jestem zdania, że każdy kto chce ocenić czy to korzystnie czy negatywnie jakąś firmę powinien dodać swoją opinię w paru miejscach, żeby łatwiej było dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Sam bardzo często opieram się na opiniach użytkowników na temat różnych firm. Ale wracając do tematu Salwatora, to w zakupie mieszkania od nich najbardziej sobie cenię stosunkowo dobre ceny, to że inwestycje SM Salwator są ładne i przede wszystkim solidnie wykonane oraz w żadnym miejscu nie odbiegają od planów. Dodatkowo są terminowi i obsługują klientów fachowo i w miłej atmosferze. Dla mnie Salwator to deweloper godny zaufania i polecenia innym!

  2. Jola napisał(a):

    Fakt, mieszkań w Krakowie jest naprawdę sporo, i sama dobrze o tym wiem, bo kilka miesięcy temu sama wreszcie zamieszkałam „u siebie”. Mój wybór padł na SM Salwator i po czasie mogę stwierdzić, że był to bardzo dobry wybór. Konkretnie wybrałam mieszkanie od nich na Obozowej, na Ruczaju, do czego po części skłoniła mnie dosyć dobra cena, ale to nie jedyny plus. Jest to dosyć spokojne miejsce, pomimo stałego rozrostu Ruczaju, to ja po wynajmowaniu przez wiele lat mieszkania w ścisłym centrum, czuję się tutaj prawie jak „na wsi”:) Oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Bloki są bardzo ładne, dobrze wykonane (tak przynajmniej stwierdził mój mąż – inżynier:P). Polecam dewelopera Salwator, całkiem szczerze:)

  3. Maryśka napisał(a):

    Nadmienię jeszcze, że w mieszkaniu po upływie czterech lat nic nie wypłynęło złego, a to tak na potwierdzenie słów, że są naprawdę solidną firmą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *