Mieszkania na Bronowicach w Krakowie

Bronowice to dzielnica, która szybko się rozwija. W rejonie okręgu już powstały 3 apartamentowce. W trakcie realizacji jest budowa ekskluzywnych lokali mieszkalnych. Zachęcają one swoją nowoczesną architekturą oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Nie należą też do najdroższych w Krakowie, a lokalizacja dzielnicy jest bardzo dobra.

Każde z mieszkań wyposażone zostanie w tarasy lub balkony. Co więcej, mieszkania na parterze posiadać będą ogródki do własnego użytku. Planowane jest stworzenie podziemnego parkingu i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Według projektu stworzona zostanie dodatkowa przestrzeń zieleni z alejkami oraz  placem zabaw.

Istniejące osiedla tworzą na portalach internetowych własne fora gdzie można podzielić się informacjami odnośnie kupna mieszkania, firm wynajmujących itp. Wypowiadają się tam ludzie m.in z osiedla Złota Podkowa, która kupili mieszkanie od jednej z krakowskich firm.  Odradzają oni zakup ze względu na złe wykończenia architektoniczne i małą atrakcyjność tego rejonu. Podkreślają, że w dalszym ciągu prowadzone są prace budowlane, które nie pozwalają na normalne funkcjonowanie.

Jednak należy podkreślić, że Bronowice to jedna z najbezpieczniejszych dzielnic w Krakowie. Na jej terenie znajduje się m.in komisariat policji, straż miejska oraz straż pożarna. Dodatkowo do atutów tego miejsca można zaliczyć bliskość z przyrodą oraz wygodne połączenia autobusowe. Ułatwiają one podróżowanie w godzinach szczytu. Bliskość do tras wylotowych w kierunku Warszawy, Gdańska i Zakopanego pozwala na szybki wyjazd z najbardziej zakorkowanej części miasta.

Mieszkania na Bronowicach to dobra inwestycja dla osób ceniących sobie spokój oraz bliskość przyrody. W okolicy znajdują się sklepy usługowo-handlowe, a dojazd do centrum jest ułatwiony przez rozbudowaną sieć komunikacyjną. Szukając mieszkania w dzielnicy Bronowice, a tam Kraków ma ich naprawdę do zaoferowania całkiem sporo, warto zajrzeć na różnego typu portale z nieruchomościami gdzie możemy zdobyć kilka informacji o mieszkaniach w tym rejonie lub bezpośrednio na strony krakowskich deweloperów..

One Response to Mieszkania na Bronowicach w Krakowie

  1. Janek napisał(a):

    Wiem, że ten artykuł jest akurat o mieszkaniach w Bronowicach, ale z racji tego, że sam szukałem tam mieszkania i niestety okazały się albo zawsze coś było nie tak, to zdecydowałem się tutaj napisać i polecić mieszkania na ulicy Obozowej, które wybudowała SM Salwator. W przeciwieństwie do wielu oglądanych mieszkań (od różnych deweloperów) w Bronowicach, tutaj na Obozowej nie dość, że cena była bardzo dobra ok.5000, to jeszcze standard i jakość wykończenia bloku o wiele wyższa, stąd kosztem moich wymarzonych Bronowic zdecydowałem się na Ruczaj. Fakt mam stąd trochę gorszy dojazd do pracy, ale po paru miesiącach stwierdzam, że nie żałuję wyboru mieszkania na Obozowej i wyboru dewelopera Salwator.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *