DJ, czyli wesele pełne muzycznych hitów

dj na wesele

Para młoda pragnie, aby najważniejszy dzień w ich życiu był niezapomniany. Aby wydarzenie utrwaliło się w pamięci ważna jest odpowiednia organizacja – od wyboru wymarzonej sukni ślubnej, poprzez salę weselną, aż do detali dotyczących menu. Trudno wyobrazić sobie doskonałe przyjęcie weselne bez przyjemnych dźwięków. Na rynku ślubnym funkcjonuje wielu Dj-ów, którzy zadbają o oprawę muzyczną imprezy, sprawiając, że goście weselni z radością skorzystają ze wspólnej zabawy.

Aby dobrać odpowiedniego Dj-a, który spełni nasze wymagania, a także będzie dyspozycyjny w pożądanym przez nas terminie, zaleca się poszukiwanie profesjonalisty z przynajmniej rocznym wyprzedzeniem. Znalezienie Dj-a nie powinno sprawić nowożeńcom kłopotu – w Internecie znajduje się zarówno wiele prywatnych ogłoszeń, jak i baza firm skompletowana na łamach portali ślubnych. Warto zdecydować się na profesjonalistę z naszego okręgu zamieszkania, jak ten – djbarti.pl – dj na wesele z Krakowa – dzięki temu istnieje prawdopodobieństwo, że będzie on znał naszą salę weselną, a także nie będziemy musieli ponosić dodatkowych kosztów za dojazd pracownika na miejsce imprezy. Po skonkretyzowaniu własnych wymagań oraz zapoznaniu się z ofertą, należy wybrać kilku profesjonalistów i skontaktować się z nimi, aby poznać zarówno wachlarz proponowanych usług, jak i ich cennik.

Podczas przeprowadzania rozmowy z Dj-em warto zapytać o stan techniczny sprzętu nagłośnieniowego, czy też posiadanie ewentualnego zaplecza rezerwowego. Zdarza się, iż w najważniejszym momencie sprzęt muzyczny odmawia posłuszeństwa – należy zadbać więc o to, aby profesjonalista zaopatrzył się w urządzenia dodatkowe, aby nie zepsuć zabawy. Ważne jest również zapoznanie się w materiałem muzycznym oferowanym przez Dj-a, aby sprawić, czy trafi w nasze gusta. Możemy również poprosić o referencje, próbkę możliwości, czy też materiały wideo z przeprowadzonych imprez.

Ceny za usługi Dj-a podczas wesela rozpoczynają się od kilkuset złotych, jednakże kwotą optymalną jest granica 1000 zł. Taki wydatek zapewnia nam, iż wynajmujemy osobę profesjonalną, która zapewni muzykę w dobrej jakości, wraz z odpowiednim nagłośnieniem. Jeśli dodatkowo oczekujemy innych atrakcji, takich jak: efekty świetlne, dymy, możemy liczyć się z jeszcze wyższym wydatkiem. Pracę Dj-a warto połączyć z usługami wodzireja, czyli profesjonalnego animatora, który dodatkowo zadba o zachęcenie gości weselnych do zabawy. Na rynku ślubnym funkcjonują także osoby, które oferują oba zadania jednocześnie – wówczas koszt Dj-a świadczącego również usługi wodzireja osiąga wysokość od 1500 do 2000 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *